5 propozycji na stworzenie francuskiej garderoby!

zdjecie

 

Wszyscy lubimy ten klasyczny francuski szykowny wygląd, prawda? Kluczowymi składnikami każdej francuskiej garderoby są: wygoda, neutralne odcienie, wszechstronność i skromne dodatki. Budując swoją francuską minimalistyczną garderobę, zawsze powinieneś zacząć od podstaw.

Czytaj dalej, aby stworzyć swoją własną francuską minimalistyczną garderobę!

Koszula Oxford – istnieje tylko jedna rzecz, z którą można zacząć budować swoją francuską szafę, a mianowicie białą koszulą! Podstawowy element każdej francuskiej garderoby: koszula z guzikami Oxford w kolorze białym jest bez cienia wątpliwości, najbardziej uniwersalnym i niezawodnym ubraniem, które każda kobieta mogłaby sobie życzyć w swojej wiosennej szafie. Można ją nosić wszędzie z czymkolwiek, co czyni je idealnym zestawem. Jest również perfekcyjna do podkreślenia wyglądu, który jest wysoce dopracowany, a jednocześnie niezaprzeczalnie prosty. Uosabia wszystko, o co chodzi w francuskiej modzie, więc get one!

Mała czarna sukienka to coś, co każdy z nas powinien mieć w swojej garderobie, bez względu na poczucie stylu. Zawsze możesz polegać na niej, jeśli nie masz pewności, co założyć. Ale dlaczego jest to podstawa francuskiej garderoby? Ponieważ jest to szata, która jest zawsze odpowiednia, praktyczna i prosta. Czarna sukienka zawsze dobrze się prezentuje.

Breton Tee – Żadna francuska garderoba nie byłaby kompletna bez klasycznego Breton Tee. Paski stały się klasykiem na całym świecie, ale nie można zaprzeczyć, że Francja sama stworzyła pasy. Czarne i białe paski uosabiają styl casual. Po dodaniu tradycyjnej monochromatycznej koszulki Breton do swojej garderoby, możesz zacząć eksperymentować z różnymi kolorowymi paskami.

Kaszmirowy sweter – klasyczny kaszmirowy sweter zawieszony swobodnie na ramionach to pewny sposób na zdobycie punktów w stylu francuskim. Miękki splot i elegancki krój sprawiają, że jest to stylowy sposób noszenia wełny – niezbyt obszerny, idealny pod marynarką lub klasyczną kurtką skórzaną.

Kwiecista spódnica w stylu “A” – ostatnia okazja do stworzenia minimalistycznej garderoby i zaskakująco harmonijnego partnera dla Twojej bluzki Breton,  to pełna spódnica w kwiatki. Taifun Fashion ma kilka uroczych eleganckich, ale wygodnych stylów – oswajając styl promowy w bardziej przewiewny i miękki styl. Choć uwielbiamy ołówkową spódnicę, linia A jest bardziej modna i wygodna w noszeniu.

 

A więc znasz już 5 kluczowych elementów, aby zacząć budować swoją klasyczną francuską garderobę. Udanych zakupów!

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.